Манікюр

Манікюр, педикюр класичний та апаратний

 

У будь-яку пору року, доби і при будь-якому настрої руки і ноги, як жінки, так і чоловіка, повинні виглядати красиво і доглянуто. Ідеальний стан манікюру і педикюру не тільки додає впевненості в собі, а й служить візитною карткою людини, визначає його доглянутість і підкреслює індивідуальність.

 

 

 

 

 

Xenox

 

Професійний апарат Xenox відповідає усім сучасним вимогам, що виставляються до професійного устаткування для апаратного манікюру та педикюру. Компактний корпус виготовлений з міцного, термостійкого пластика - зручне регулювання обертів (від 0-35000об/хв.). Виробництво Німеччина.

 

Поряд з окремими процедурами пропонуємо вам один з найбільш приємних та корисних різновидів салонного догляду за ногами і руками - Spa-догляд. Процедури Spa-догляду красиві, безпечні й ефективні. Вони призначені не тільки для профілактичного та естетичного догляду, а й для вирішення специфічних проблем - усунення пігментації шкіри і підвищеної сухості, розгладження дрібних зморшок, а також зміцнення нігтів. Одним з найбільш корисних і приємних елементів Spa-догляду заслужено вважається масаж рук і ніг, в кожній точці яких розташовується величезна кількість біологічно активних зон.

 

Парафінотерапія

 

Історія парафінотерапії почалася тисячу років тому в Стародавньому Римі. Знатним патриціям робили парафінові обгортання перед початком масажу  для того, щоб розігріти та розслабити м'язи.

 

У даний час унікальні властивості парафіну застосовуються в медицині та косметології. Аплікацію можна нанести на будь-яку ділянку тіла - обличчя, руки, ноги, стегна і живіт. Медицина використовує теплові компреси парафіну при лікуванні артритів, вивихів, розтягнених м'язів. У косметології парафін відновлює мляву, зневоднену та обвітрену шкіру надаючи  пружність і шовковистісь.