Перукарство

 Фарбування волосся

 

Доглянуте волосся - обов'язково здорове, блискуче, укладене і, як правило, професійно пофарбоване. На думку фахівців, сучасній жінці необхідно освіжати колір волосся, а найкраще його фарбувати. Це не тільки данина моді, це невід'ємний компонент сучасного стилю. Сучасні косметичні засоби і технології, використовувані в нашому салоні, дозволяють вирішувати багато проблем. Фарби нового покоління для проблемного волосся, як правило, не містять аміаку і перекису, не травмують шкіру голови і відновлюють (а не ушкоджують) структуру волосся. Фарбування волосся сьогодні стало не тільки елементом створення неповторного стилю, але й засобом для відновлення та догляду за волоссям.

 

Стрижка і укладання

 

Завершальною стадією чудесного оновлення є стрижка і укладання волосся. Майстри нашого салону застосовують технології стрижок світових шкіл б'юті індустрії. Діагностика, багатоступінчастий догляд, стрижка, укладання волосся - все це обов'язкові технологічні стадії єдиного креативного процесу, мета якого - здорове та гарне волосся.

 

Вечірня зачіска

 

Кожна вечірня зачіска по-своєму унікальна та неповторна, важливо лише зробити правильний вибір. Вечірні зачіски за складністю та виконанням зазвичай перевершують повсякденні. У нашому салоні при виконанні вечірньої зачіски майстри поєднують художнє виконання, красу, зручність і комфортність.

 

 Стрижка гарячими ножицями

 

Одна з найновіших і популярніших процедур у салоні краси, але найголовніше, стрижка гарячими ножицями має лікувальну дію. Ефект після стрижки одразу помітний. Після першої ж процедури  волосся довго не січеться. Стрижка гарячими ножицями запаює зріз кожної волосини, і завдяки цьому волога та корисні речовини - амінокислоти, білки, вітаміни  залишаються усередині волосяного стрижня, укріплюючи його, активізуючи само регенерацію волосся і оберігаючи від дії зовнішніх чинників близько двох місяців. У результаті стрижки гарячими ножицями волосся стає блискучим, сильним, еластичним і дозволяє краще зберегти форму нової зачіски. Лікувальний ефект досягається після 2 - 3 процедур, гарантуючи повне позбавлення від проблеми кінців, що січуться . Після 4 - 5 таких стрижок "гарячими ножицями" об'єм волосся збільшується в 2 рази, оскільки в результаті такої обробки волосся стає однаковим по товщині від кореня до кінчика із-за збільшення внутрішнього тиску. Якщо регулярно застосовувати гарячі ножиці, волосся перестає випадати, стаючи сильнішим і міцнішим.